Skip to main content

Inwestycje mieszkaniowe

Tworzymy nowoczesne przestrzenie do życia uwielbiane przez mieszkańców i nagradzane przez branżę.

Dobrze zaprojektowane miejsca do życia czekające na nowych mieszkańców

[archicom_page_mieszkania]

Jesteśmy w całym Wrocławiu

Chcesz sprawdzić, w jakiej okolicy możesz zamieszkać? Zobacz, gdzie znajdziesz nasze inwestycje mieszkaniowe.

Poznaj najciekawsze
z naszych 160 zakończonych inwestycji

Archicom to 36 lat na rynku i ponad 16 000 zadowolonych mieszkańców. Nie prowadzimy już sprzedaży mieszkań w starszych inwestycjach, jednak ich wartość na rynku wtórnym stale rośnie.

[archicom_inwestycje_zrealizowane posts="4"]

Tworzymy miejsca
do życia

Chcemy, żebyś w swoim mieszkaniu od Archicom zawsze czuł się na właściwym miejscu.

Chcesz osobiście poznać
nasze inwestycje?

Odwiedź biuro sprzedaży

Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Doświadczenie zdobyte w trakcie 30 lat działalności na rynku nieruchomości, zaprojektowane i wybudowane przez nas nowe osiedla mieszkaniowe na terenie miasta Wrocław oraz uznanie, jakim cieszą się nasze inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, sprawiają, że Archicom jest najczęściej wybieranym deweloperem w stolicy Dolnego Śląska.

Misją firmy jest tworzenie nowatorskich i przyjaznych użytkownikom nieruchomości, dla-tego dbamy o to, by każde nowe osiedle było zaplanowane w optymalny sposób, sprzyja-jąc tym samym komfortowi życia oraz bezpieczeństwu jego mieszkańców.
Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze inwestycje deweloperskie wykonane były z dba-łością o każdy szczegół oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, co gwaran-tuje ich trwałość i bezproblemową eksploatację. Ponadto dbamy o kompleksowe zago-spodarowanie terenów wokół inwestycji, zapewniając mieszkańcom miejsca do spotkań z sąsiadami, rekreacji oraz tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi.

Nowe mieszkania deweloperskie

W zrealizowanych przez nas inwestycjach znajdziecie Państwo nowoczesne mieszkania deweloperskie o zróżnicowanym standardzie, metrażach i rozkładzie pomieszczeń, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć swoje wymarzone lokum. Każde nowe mieszkanie projek-towane jest z myślą by było maksymalnie funkcjonalne i pozwalało na aranżacje według potrzeb właściciela.
Przemyślane projekty oraz jakość naszych inwestycji sprawiają, że możemy zaoferować Państwu najbardziej atrakcyjne nowe mieszkania od dewelopera we Wrocławiu, w roz-sądnych cenach.

Z ofertą zawierającą nasze nowe inwestycje mieszkaniowe możecie Państwo zapoznać się w Salonie Sprzedaży, mieszczącym się nieopodal wrocławskiego rynku, przy ulicy Św. Mikołaja 7, gdzie z całą pewnością znajdziecie Państwo oferty mieszkań dla siebie. Dlatego jeżeli interesuje Państwa mieszkanie we Wrocławiu lub okolicach, zapraszamy do przej-rzenia naszej oferty.

Rozwiń